Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Sierosławice – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec Brzesko

Brzesko(Sierosławice + 23 km)

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum Brzeska idealna lokalizacja i szeroki potencjał wykorzystania! Centrum Brzeska, ul. Osiedlowa Powierzchnia lokalu: 251 m Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. Przemysłowa

Kazimierza Wielka(Sierosławice + 14 km)

210 000 zł465 m² 451,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:506 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży magazynów w strefie przemysłowej miasta Kazimierza Wielka, woj. świętokrzyskie. Budynek do generalnego remontu. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ogardy

Ogardy(Sierosławice + 15 km)

2 900 000 zł1 387 m² 2 090,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 671 m²

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem przemysłowym z zapleczem biurowo - warsztatowym o powierzchni ogólnej 1387 m2, położoną na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Niepołomice

Niepołomice(Sierosławice + 21 km)

59 000 zł2 120 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Niepołomice strefa - do wynajęcia hala produkcyjna z 2 suwnicami Powierzchnia do najmu składa się z : Hala o powierzchni 1975 m2 Szatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Jacentów

Jacentów(Sierosławice + 11 km)

850 000 zł648 m² 1 311,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji od kupujacego Do sprzedaży nieruchomość zabudowana dwoma halami z częścią mieszkalną przy drodze krajowej K-9 w Jacentowie, gmina Sadowie, około 8 km od Ostrowca Św. i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Niepołomice

Niepołomice(Sierosławice + 21 km)

65 441 zł3 000 m² 21,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Zagórze | Niepołomice | Wieliczka | Kraków Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Hebdów

Hebdów(Sierosławice + 5 km)

3 300 000 zł254 m² 12 992 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość inwestycyjna Z działającą produkcją hebdów, gmina Nowe Brzesko, woj. małopolskie. Na sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowy z funkcjonującą działalnością gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Drezdenko

Stare Miasto,Drezdenko(Sierosławice + 17 km)

730 000 zł1 305 m² 559,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087m 2. Na działce posadowione są trzy budynki: biurowo-techniczny oraz dwa garaże. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Brzeska

Bochnia(Sierosławice + 20 km)

4 000 000 zł900 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Okolice Bochni. Budynek przy głównej ulicy Brzeskiej , 900 m2 handlowo usługowej powierzchni plus magazyn. Działka 140 arów w planie mnu , parking. Doskonały na siedzibę firmy, biura, magazyn ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wimmera

Niepołomice(Sierosławice + 21 km)

7 900 zł400 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu powierzchni magazynowej / produkcyjnej o powierzchni 400 m , zlokalizowanej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Sierosławice

Sierosławice,świętokrzyskie

3 500 zł530 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:530 m²

Hala o powierzchni 530 m 2 do wynajęcia od zaraz. Budynek murowany z cegły, strop drewniany, dach - blacha falista. Budynek usytuowany na działce płaskiej o powierzchni 1 ha.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij